Aktualności - Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Osinie

Przejdź do treści

Aktywny wypoczynek klasy IV b

Polski klimat sprawia, że planowanie jakichkolwiek wycieczek jest ryzykiem. Nic nie da śledzenie długoterminowych prognoz pogody, gdyż zmienia się ona jak w kalejdoskopie. Od poniedziałku 3 czerwca rozpoczęła się wymarzona pogoda na nadmorskie wyprawy. Na jedną z takich wypraw do miejscowości Niechorze udaliśmy się my - klasa IV b.
Ewelina Wszelaki | 7/6/2019

Spotkanie autorskie z historią w tle

14 maja tego roku uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjum mieli okazję wziąć udział w spotkaniu autorskim z panem Piotrem Słomskim, dziennikarzem i autorem książki: „Do zobaczenia, kasztanku”. Głównym celem spotkania, zorganizowanego przez kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Osinie pana Krzysztofa Góreckiego, było zaprezentowanie wyżej wymienionej książki.
Ewelina Wszelaki | 20/5/2019

Muzyczna wyprawa

W piękny, wtorkowy dzień, uczniowie klas szóstej i siódmej wzięli udział w wycieczce do Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Wyjazd ten odbył się w ramach programu „Limuzy(n)ką do Filfarmonii w Szczecinie”. Program ten jest skierowany do szkół o utrudnionym dostępie do ośrodków kultury w ramach promocji wydarzeń kulturalnych.
Ewelina Wszelaki | 20/5/2019
Wróć do spisu treści