Aktualności - Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Osinie

Przejdź do treści

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Osinie
Opublikowane według Kamila Wójcik w Informacje · 15 Styczeń 2020
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Dnia 12 stycznia 2020 r. w świetlicy wiejskiej w Osinie odbył się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem „ Wiatr w żagle”. W tym roku wszyscy wspólnie graliśmy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.
Ogromne podziękowania składamy wszystkim wolontariuszom, uczniom naszej szkoły za wielką, bezinteresowną pomoc. W tym miejscu warto wspomnieć o tym, że zanim odbyła się zbiórka wszyscy wolontariusze wzięli udział w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa przeprowadzonych przez organizatorów sztabu i policję. Organizatorzy wymienili szereg wskazówek i porad, w jaki sposób należy prowadzić kwestowanie, jak należy prowadzić zbiórkę i jak postępować, by uniknąć zagrożeń.

Dziękujemy Tomaszowi Walkarz, Julianowi Domagalskiemu, Krzysztofowi Zwierzak, Kacprowi Kurek, Gabrysiowi Surma, Julii Kluga, Szczepanowi Wasiak, Zuzannie Wąsik, Piotrowi Gałeckiemu, Zosi Błaszczyk, Zosi Michalskiej, Martynie Pakulskiej, Jakubowi Wójcik, Michałowi Wawreńczuk, Emilii Wawreńczuk, Weronice Bojko, Kasi Szurgot, Kalinie Mostrąg, Mikołajowi Palica, Maciejowi Gach, Oliwii Chróścickiej, Marcelinie Osińskiej.
Nasi uczniowie chętnie włączyli się również w część artystyczną w trakcie trwania 28. Finału WOŚP. W tym miejscu serdeczne podziękowania dla Piotra Gałeckiego, Zosi Błaszczyk i Zosi Michalskiej.

To był naprawdę wyjątkowy i magiczny dzień. Po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy się doskonale bawić i wspólnie robić naprawdę wiele dobrego.

Kamila WójcikSzkoła Podstawowa
im. Bronisława Malinowskiego w Osinie
Osina 54, 72-221 Osina
sekretariat@sposina.pl
+48 91 39 103 80
Wróć do spisu treści